Hakkımızda

Tasarimkur: Site Kur | Hazır Web Sitesi Kur Şirketimiz Kuruluşundan Bu Yana Başarı İle Sunduğu Ve Geliştirdiği Hizmetler Sayesinde Yerel, Bölgesel Ve Ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin Arkasında Nitelikli İnsan Kaynağımız, Bilgi Birikimimiz Ve Güvene Dayalı İş İlişkilerimiz Yer Almaktadır. İşbirliği İçerisinde Olduğumuz Tüm Kurum Ve Kuruluşlarla Tesis Etmiş Olduğumuz Karşılıklı Güven, Çalışma Anlayışımızın En Önemli Değerini Oluşturmaktadır. Güvene Dayalı Güçlü İlişkilerimizin Bundan Sonraki Süreçte De Tüm Paydaşlarımız İle Sürdürülmesi En Önemli Gayretimiz Olacaktır.
 
Çalışmalarında Kaliteyi Sürekli İyileştirmeyi Ve Başarılarını Sürekli Kılmayı Hedefleyen Şirketimiz, Kurumsal Yapısı İçinde ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi’ni Uygulamaktadır.
 
Sektördeki Engin Tecrübemizden Hareket Ederek İnsana Ve Çevreye Duyduğumuz Saygıyla Dünü, Bugünü Ve Yarını Gelecekle Buluşturuyor, Yapı Sektöründe Çığır Açan Projelerimizle Sizlere Daha Ferah Ortamlar Hazırlıyoruz.
 
Bu Anlayış Çerçevesinde Tutkuyla Bağlı Olduğumuz İşimizi, İnsanımıza Modern Yaşam Biçimleri, Şehrimize Ve Ülkemize De Model Yaşam Alanları Sunmanın Çabası İçinde Yürütüyoruz.