Hakkımızda

Tasarimkur: Site Kur | Hazır Web Sitesi Kur Şirketimiz Kuruluşundan Bu Yana Başarı İle Sunduğu Ve Geliştirdiği Hizmetler Sayesinde Yerel, Bölgesel Ve Ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin Arkasında Nitelikli İnsan Kaynağımız, Bilgi Birikimimiz Ve Güvene Dayalı İş İlişkilerimiz Yer Almaktadır. İşbirliği İçerisinde Olduğumuz Tüm Kurum Ve Kuruluşlarla Tesis Etmiş Olduğumuz Karşılıklı Güven, Çalışma Anlayışımızın En Önemli Değerini Oluşturmaktadır. Güvene Dayalı Güçlü İlişkilerimizin Bundan Sonraki Süreçte De Tüm Paydaşlarımız İle Sürdürülmesi En Önemli Gayretimiz Olacaktır.
 
Web Sitesi Kurma E-Ticaret Sitesi Kurma Alan Adı Alma Hosting Alma Google Seo İle  İlk Sıraya Çıkarma Güvenli Alışveriş Sitesi Kurma SSL Online Hizmetinizi Saglama.
 
Sektördeki Engin Tecrübemizden Hareket Ederek İnsana Ve Çevreye Duyduğumuz Saygıyla Dünü, Bugünü Ve Yarını Gelecekle Buluşturuyor, Firmamız Yaptıgı Web Siteler İle Google De İlk Sıralarda Olmanızı Saglamaktadır Size Sundugumuz 7/24 Hizmet Destegi İle Bizlere Dileridiginiz An Ulaşım Saglayabiliyorsunuz Tasarımkur.com Geniş Kapsamlı Ve Kaliteli Ekip Kardosu İle A Dan Z Aradıgınız Web Hizmetin E Halini Size Sunmaktadır.
 
Bu Anlayış Çerçevesinde Tutkuyla Bağlı Olduğumuz İşimizi, İnsanımıza Modern Web Siteleri, E-Ticaret Siteleri Ve Ülkemize De Online Web Desing Hizmeti Sunmanın Çabası İçinde Yürütüyoruz.
 

Bizi Takip Edin

X